Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
Carmelo dámská crossbody krémová
Stylová kabelka na každý den
| Kategorie: | Crossbody kabelky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 8590574460512 |
| Barva: | Béžová |
| Určeno pro: | Dámské |
| Materiál: | Imitace kůže |
| Velikost: | M |
| Značka: | CARMELO |
| Délkově nastavitelný popruh: | ano |
| Formát A5: | ano |
| Zapínání: | Na zip |
| Barva kovových doplňků: | stříbrná |
| Příležitost: | Volný čas |
| Rozměry: | 29 x 19 x 9 cm |
| Délka popruhu: | 150 cm |
| Šířka popruhu: | 1,5 cm |
Crossbody kabelka CARMELO s jemným strukturovaným vzorem
- Kabelka má jeden hlavní prostor uzavíratelný na zip
- Uvnitř najdete jednu volnou a jednu menší zipovou kapsu.
- Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa.
- Kabelka má kvalitní látkovou podšívku a dlouhý nastavitelný popruh přes rameno nebo jako crossbody
CARMELO je mezinárodní značka módních kabelek a peněženek, která reprezentuje styl, praktičnost a smysl pro
detail.
Značka je určena pro moderní a sebevědomou ženu, která se chce líbit a má přehled v aktuálních módních trendech.
CARMELO nabízí výtečné spojení kvality, aktuálních módních trendů a přijatelné ceny.
Stačí si jen vybrat.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
