Doprava ZDARMA při nákupu nad 1 500 Kč ❤️

DOPRAVA A PLATBA

 


     

 

Způsoby        Možnosti     Reklamace    Odstoupení

doručení        plateb                               od smlouvy

 


 

ZPŮSOBY DORUČENÍ 

  Parcel  

ZDARMA

při nákupu nad 1500,-

Nechte si zásilku doručit
až k Vám domů / Parcelshop

 


 

ZDARMA při nákupu nad 1500,- 

vyzvednutí na více než 4 000 pobočkách 

 


 

Soubor:CPlogo-vector.svg – Wikipedie

ZDARMA při nákupu nad 1500,-

 


 

 

ZDARMA

OSOBNÍ ODBĚR 

Možnost vyzvednutí v prodejnách MY LOVE BAG


Holešov

Vsetín 2x

Rožnov pod Radhoštěm

 


 

MOŽNOSTI PLATEB

 


 

PLATBA KARTOU ONLINE / BANKOVNÍM PŘEVODEM

gopay_logo

Zdarma - zaplaťte hned
a máte to z krku

Platební brána GoPay

 


DOBÍRKA

Zaplaťte až při převzetí

PPL - hotovost + karta,
Zásilkovna - podle pobočky

39 Kč včetně DPH

 


OSOBNÍ ODBĚR

Zdarma - plaťte až při převzetí na prodejně
- hotovost nebo karta

Na pobočkách - Holešov, Vsetín, Rožnov pod Radhoštěm

 


 

JAK REKLAMOVAT ZBOŽÍ

 

Vrácení zboží

I když je procento vrácení zboží nízké, je na místě aby jste věděli, že u nás máte stejnou záruku jako v kamenném obchodě. Je v našem zájmu vše vyřešit co nejrychleji, takže se nemusíte bát, že byste na vyřízení čekali déle než je nutné.

Záruka

Právo z vad(y) na zboží je možné uplatnit do 24 měsíců od převzetí zboží totožně jako v kamenném obchodě. Neodpovídáme za opotřebení zboží jeho obvyklým užíváním. U zboží prodaného za nižší cenu neodpovídáme za vady, pro které byla nižší cena sjednána. Vady vzniklé při přepravě přepravcem je nutno uplatnit do 3 pracovních dnů od obdržení zásilky, na pozdější reklamaci nebude brán zřetel. Pro případ reklamace je kupující povinen uchovat doklad o koupi, zaplacení a dodání zboží.

Reklamace a její průběh

Reklamaci je možné uplatnit poštou nebo na jedné z našich kamenných prodejen. K tomu, abychom mohli reklamaci vyřídit, musíte předložit doklad prokazující, že jste zboží zakoupili na mylovebag.cz (číslo objednávky nebo doklad o zaplacení).

Při uplatnění reklamace vám bude vystaveno potvrzení o přijetí reklamace.

Zásilku zašlete doporučeně na adresu: MY LOVE BAG, Náměstí Dr.E.Beneše 57, Holešov 769 01

nebo přineste na pobočku mylovebag (Holešov, Vsetín, Rožnov).

Formulář pro vyplnění naleznete zde 

V případě uznání reklamace, vám budou účelně vynaložené náklady na dopravu spojené s reklamací výrobku vráceny na základě zaslaného potvrzení o podání zásilky / předání dopravci. V žádném případě nezasílejte reklamované zboží na dobírku.

O průběhu celé reklamace budete informováni e-maily, které vás upozorní na to, že vaše reklamace byla námi přijata, že byla vyřízena, příp. zamítnuta nebo že vám byla odeslána. Nevyřízení reklamace v zákonem stanovené 30-ti denní lhůtě znamená, že Mylovebag porušil podstatným způsobem smlouvu. To Vám dává právo rozhodnout se mezi odstraněním vady dodáním nové věci, odstraněním vady opravou, přiměřenou slevou z ceny nebo odstoupením od smlouvy.

Neuvedete-li nebo odmítnete-li uvést svoje kontaktní údaje (telefonní kontakt nebo e-mail), potom jste srozuměn s tím, že se o vyřízení reklamace v zákonem stanovené lhůtě, budete zajímat sám a pokud tak neučiníte, musíte snášet důsledky, které pro vás z vaší nečinnosti v tomto směru plynou. 

 

JAK ODSTOUPIT OD SMLOUVY

 

U nás neriskujete. Zboží můžete vrátit do 14 dní od doručení bez udání důvodu v původním stavu a my Vám obratem vrátíme peníze. Kupující bere na vědomí, že odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, nese kupující náklady spojené s navrácením zboží prodávajícímu, a to i v tom případě, kdy zboží nemůže být vráceno pro svou povahu obvyklou poštovní cestou. Zboží stačí zabalit, přiložit vyplněný formulář, zalepit a zaslat na naši doručovací adresu:                                                                      MY LOVE BAG, Náměstí E.Beneše 57, Holešov 769 01.

Více informací o obchodních podmínkách najdete zde

Formulář pro vyplnění naleznete zde

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení