🚛 doručení ZDARMA při objednávce nad 1500,-

VRÁCENÍ ZBOŽÍ A REKLAMACE


   

           Reklamace                   Odstoupení

                                                          od smlouvy

 

JAK REKLAMOVAT ZBOŽÍ

Vrácení zboží

I když je procento vrácení zboží nízké, je na místě aby jste věděli, že u nás máte stejnou záruku jako v kamenném obchodě. Je v našem zájmu vše vyřešit co nejrychleji, takže se nemusíte bát, že byste na vyřízení čekali déle než je nutné.

 

Záruka

Právo z vad(y) na zboží je možné uplatnit do 24 měsíců od převzetí zboží totožně jako v kamenném obchodě. Neodpovídáme za opotřebení zboží jeho obvyklým užíváním. U zboží prodaného za nižší cenu neodpovídáme za vady, pro které byla nižší cena sjednána. Vady vzniklé při přepravě přepravcem je nutno uplatnit do 3 pracovních dnů od obdržení zásilky, na pozdější reklamaci nebude brán zřetel. Pro případ reklamace je kupující povinen uchovat doklad o koupi, zaplacení a dodání zboží.

 

Reklamace a její průběh

Reklamaci je možné uplatnit poštou nebo na jedné z našich kamenných prodejen. K tomu, abychom mohli reklamaci vyřídit, musíte předložit doklad prokazující, že jste zboží zakoupili na mylovebag.cz (číslo objednávky nebo doklad o zaplacení).

Zásilku zašlete doporučeně na adresu: MY LOVE BAG, Náměstí Dr. E. Beneše 57/12, Holešov 769 01

nebo přineste na pobočku My love bag (Holešov, Vsetín, Rožnov, Luhačovice).

Formulář pro vyplnění naleznete zde 

 

JAK ODSTOUPIT OD SMLOUVY

 U nás neriskujete. Zboží můžete vrátit do 14 dní od doručení bez udání důvodu v původním stavu a my Vám vrátíme peníze. Kupující bere na vědomí, že odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, nese kupující náklady spojené s navrácením zboží prodávajícímu, a to i v tom případě, kdy zboží nemůže být vráceno pro svou povahu obvyklou poštovní cestou. Zboží stačí zabalit, přiložit vyplněný formulář, zalepit a zaslat na naši doručovací adresu:                                                                      MY LOVE BAG, Náměstí Dr. E. Beneše 57/12, Holešov 769 01.

 

Více informací o obchodních podmínkách najdete zde

Formulář pro vyplnění naleznete zde

Zpět do obchodu