Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
Carmelo dámský velký praktický batoh světle béžový
Prostorný batoh vyrobený z nylonu
| Kategorie: | Dámské městské batohy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.85 kg |
| EAN: | 8590574431956 |
| Barva: | Béžová |
| Určeno pro: | Dámské |
| Materiál: | Textil |
| Velikost: | L |
| Značka: | CARMELO |
| Objem: | 10L |
| max.délka popruhů: | 110 cm |
| Formát A4: | Ano |
| Střih: | Na zip |
| Kování: | Antracit |
| Složení materiálu: | 100% Nylon |
| Rozměry: | 26 x 38 x 16 cm |
Velký praktický batoh značky Carmelo z nylonu
- Zapínání na zip
- Kvalitní látková podšívka
- Zipová kapsa na zadní straně
- Zipová kapsa na přední straně
- Dvě boční kapsy na lahev
- Uvnitř jsou dvě kapsy na drobnosti a přihrádka na notebook

Značka Carmelo klade důraz na jednoduchý design a především maximální komfort.
Nechybí také oblíbené crossbody kabelky přes rameno nebo tašky do ruky.
Vsaďte na jednoduchost, eleganci a praktické vlastnosti těchto modelů.
Jistě oceníte zejména dostatek úložného prostoru.

Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
