Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
Carmelo malý dámský batoh černý
Malý batůžek značky Carmelo je skvělý společník na menší výlety nebo denní pochůzky po městě
| Kategorie: | Dámské městské batohy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8590574433202 |
| Barva: | Černá |
| Určeno pro: | Dámské |
| Materiál: | Imitace kůže |
| Velikost: | M |
| Značka: | CARMELO |
| Střih: | Na zip |
| Kování: | Stříbrné |
| Rozměry: | 22 x 25 x 13 cm |
| Materiál: | syntetická kůže |
| max.délka popruhů: | 90 cm |
| Formát A5: | ano |
Malý batůžek s moderním designem
- Zapínání na zip
- Kvalitní látková podšívka
- Zipová kapsa na zadní straně
- Zipová kapsa na přední straně
- Uvnitř je jedna kapsa a jedna kapsa na zip
Šířka batohu
- Nahoře 13 cm
- Dole 25 cm
Značka Carmelo klade důraz na jednoduchý design a především maximální komfort.
Nechybí také oblíbené crossbody kabelky přes rameno nebo tašky do ruky.
Vsaďte na jednoduchost, eleganci a praktické vlastnosti těchto modelů.
Jistě oceníte zejména dostatek úložného prostoru.

Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
