Samsonite pánská etue Sacksquare černá
Etue z vysoce kvalitního a odlehčeného materiálu
| Kategorie: | Etue |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 5400520203144 |
| Barva: | Černá |
| Určeno pro: | Pánské |
| Materiál: | Textil |
| Velikost: | M |
| Značka: | Samsonite |
| Objem: | 1,5 L |
| Rozměry: | 21,5 x 14 x 4,5 cm |
| Materiál: | 100% Recycled Polyester |
| Váha: | 0.2 kg |
| Řada: | SACKSQUARE |
| Popruh: | Nastavitelný popruh |
Pánská stylová etue Samsonite

Samsonite International je největší světový výrobce zavazadel s původem datujícím se více než sto let do historie. V současnosti je největším prodejcem zavazadel ve Spojených státech, Evropě a Japonsku.
Samsonite se zaměřuje na design, výrobu, výrobní materiály a distribuci kufrů, obchodních a počítačových brašen, outdoorových i módních batohů a příslušenství k cestovním zavazadlům po celém světě.
Produkty Samsonite jsou nejrůznějšími prodejními a distribučními kanály dodávány zákazníkům na více než 46 000 místech ve více než 100 zemích světa.
Samsonite je nejpreztižnější značkou uznávanou po celém světě.
Synonymum kvality, lehkosti, originality, funkčnosti a spolehlivosti pro všechny, kteří rádi a často cestují. Nabízí moderní jednoduchý styl a komfort s využitím kvalitních materiálů a nejnovějších technologií.
Nezaměřují se na masovou výrobu, jejich dominantou je dokonalé propracování každého produktu.
Se Samsonite si budete zavazadla užívat po mnoho let.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
